Kaip parinkti Advance šunų ėdalą?

Šiandien galima atrasti tikrai ne vieną skirtingą šunų ėdalo rūšį, tad ir pasirinkimas gali būti sudėtingas, jeigu nebus žinomi tam tikri dalykai. Tinkamai pritaikytas maistas gali nulemti kokybiškesnį šuns gyvenimą, geresnę savijautą ir panašiai. Tad šiame straipsnyje ir papasakosime, kaip reikia tinkamai pasirinkti Advance šunų ėdalą iš tokios gausybės rūšių.

Atsižvelgti į amžių

Paprastai šunys yra skirstomi į tris kategorijas, pagal kurias galima rinkti šunų maistą:

  • jauniems šuniukams. Toks maistas turi turėti labai daug vitaminų, kurie reikalingi jaunam ir bręstančiam šuniui. Labai svarbu, kad jame būtų daug naudingų medžiagų, kurios leistų tvirtėti šuns kaulams ir dantims.
  • vidutinio amžiaus šunys. Dažniausiai jau tokiame amžiuje pradeda išryškėti tam tikros ligos ar didesnės alergijos į tam tikrą maistą. Tokio amžiaus šunims jau reikia mažiau energijos, nes jie nebėra tokie aktyvus, kokie būdavo jaunesnio amžiaus.
  • vyresnio amžiaus šunys. Senjorai dažnai susiduria su virškinimo problemomis, jiems reikalingas minkštesnis maistas nei įprastai.

Puiku, kad Advance ėdalo rūšių yra pačių įvairiausių, todėl kiekvienas šuns šeimininkas galės atrasti būtent jo amžiui tinkantį maistą.

Virškinimą

Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad visi šunys gali ėsti bet ką ir jų sveikata bus puiki, bet, deja, tai yra netiesa. Kiekvieno šuns organizmas yra skirtingas, tad tikrai ne visi jie geba virškinti tokį maistą, kurį duodate. Tad jeigu pastebėjote, kad jūsų šuo turi problemų su virškinimu, Advance šunų ėdalą galite rinktis specialiai tokiai kategorijai šunų. Jie savyje turi specialias medžiagas, kurios visą maistą padės virškinti lengviau ir tai nesudarys blogesnės savijautos šuniui.

Skonį

Lygiai taip pat kaip ir žmonės, šunys irgi turi savo mėgstamus skonius. Nors jie atrodo ėda viską, kas yra valgoma, tačiau jiems tikrai nėra viskas vienodai skanu. Todėl galite šiek tiek pastebėti, kaip į tam tikrą maisto skonį reaguoja jūsų šuo. Puiku yra tai, kad Advance šunų ėdalai gali būti pačio įvairiausio skonio, tad ir pačio išrankiausio šuns šeimininkas nesunkiai galės atrasti jam tinkamą skonį. O skoniai gali būti patys įvairiausi, tai yra vištienos, ėrienos, triušiena, upėtakiu ir panašiai. Jeigu tam tikro mėgstamiausio skonio negalėsite išrinkti, tada galėsite ėdalą keisti tam tikru laikotarpiu, kad jam būtų suteikiama įvairi mityba.