Rekuperatoriaus pasirinkimas. Ko reikia nepamiršti?

Norite, kad Jūsų miego kokybė būtų pati geriausia, o dienos metu darbingumas tiesiog lietųsi per kraštus? Tokiu atveju reikia pasirūpinti gera miego kokybe. Tam reikia įsigyti oro rekuperatorius, kurie dėl vis labiau mažėjančios kainos tampa prieinami kiekvienam.

Išties, rekuperatoriai yra labai įvairūs, tad juos renkantis siūlome tartis su specialistais. Jie įvertinę Jūsų poreikius pateiks rekomendacijas. O mes žemiau pateiksime esminius aspektus, kurie dažniausiai vertinami ir pagreitina paieškas.

  1. Kaina

Kad ir kokia įranga Jums yra reikalinga –  kaina dažnai yra vienas esminių aspektų, kuris yra vertinamas. Žinoma, norisi džiaugtis ne tik gera kokybę, tačiau ir patraukliais įrangos įkainiais. Įmanoma? Tikrai taip. Tačiau reikia nepamiršti, kad dažniausiai pripažintų gamintojų įrangą kainuoja daugiau. Tačiau ir tarnauja ilgiau.

  1. Mini ar ne mini?

Mini rekuperatoriai dažniausiai yra pasirenkami mažesnėms patalpoms. Jie ir kainoja pigiau. Dėl galingumo ir dydžio – mini ar ne – visada geriausia tartis su specialistais. Jie atsakys Jums tiksliausiai.

3. Gamintojas. 

Kuo daugiau žinosite apie gamintoją – tuo tikresnis galite būti, kad galiausiai rasite tą kokybę, kurios jums reikia. Skaitykite kitų žmonių atsiliepimus. Esame tikri, kad rasite tai, ko reikia. Tiksliau – tokią įrangą, kuri ne tik bus gera, tačiau ir nebus labai brangi.

  1. Vėdinimo zonos.

Kiek vėdinamų zonų bus? Juk norisi, kad visuose namuose oro kokybė būtų gera, taip? Pagal vėdinamų zonų skaičių reikia ieškoti ir konkrečios įrangos.

  1. Energijos sąnaudos.

Visada verta renkantis kuo daugiau dėmesio skirti energijos sąnaudoms. Apsimoka daugiau investuoti į įrangą, tačiau vėliau mokėti mažiau už išlaikymą. Tai yra puiki galimybė sutaupyti. Ypač šiuo metu, kai elektros kainos yra tokios didelės.

  1. Įtampa.

Galiausiai, vertinkite ir įtampos dydį. Norisi, kad elektros ne tik nebūtų daug, tačiau ir nereiktų iš naujo atvesti laidus, kurie būtų užtektinai galingi sistemos palaikymui.

Kuo daugiau smulkmenų bus įvertinta – tuo tikresnis galite būti, kad rasite ko reikia ir tuo pačiu kas Jums tarnaus labai daug metų. Nepamirškite to. Juk verta investuoti į kokybę, kuri Jums tarnaus labai daug metų.