Privacy Policy

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: http://buecherx.eu

Slapukų paskirtis www.buecherx.eu portale.

Šioje svetainėje slapukai yra naudojami statistikos tikslais, siekiant įvertinti atskirtų portalo skilčių populiarumą bei pačio puslapio lankomumą (taip pat atliekant statistines analizes). Slapukai Jums taip pat leidžia lengviau naudotis mūsų puslapiu ir suteikia mums galimybę pateikti konkretesnę bei tikslesnę informaciją. Toks mūsų informacijos tvarkymas jokiais būdais neatskleidžia jūsų asmenybės.

Kas yra slapukai?

Slapukai yra maži tekstiniai failai, saugomi naudotojo naršyklėje. Daugelyje slapukų yra unikalus identifikatorius, vadinamas slapuko ID. Tai simbolių eilutė, kurią svetainės ir serveriai susieja su naršykle, kurioje saugomas slapukas. Slapukai leidžia svetainėms ir serveriams atskirti naršyklę nuo kitų naršyklių, saugančių kitokius slapukus, ir atpažinti kiekvieną naršyklę pagal jų unikalius slapukų ID.

Svetainės ir serveriai slapukus naudoja teikdami daugelį pagrindinių internete teikiamų paslaugų. Jei apsiperkate svetainėje, slapukas leidžia svetainei atsiminti, kurias prekes pridėjote prie virtualaus pirkinių krepšelio. Jei svetainėje nustatysite nuostatas, slapukas leis svetainei atsiminti šias nuostatas, kai kitą kartą apsilankysite toje svetainėje. Arba prisijungus prie svetainės, ji gali naudoti slapuką, kad vėliau atpažintų naršyklę ir jums nereikėtų vėl prisijungti. Slapukai taip pat leidžia svetainėms rinkti duomenis apie naudotojų veiklą, pvz., kiek unikalių lankytojų puslapis sulaukia per mėnesį. Visi šie slapukų naudojimo atvejai priklauso nuo juose saugomos informacijos.

Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti internete http://www.aboutcookies.org/