Kuo kasetiniai vandens filtrai naudingi ir kuo skiriasi nuo kitų?

Jei ieškote greito ir patogaus sprendimo valyti vandenį – kasetiniai vandens filtrai bus geriausias sprendimas. Kasetiniai vandens filtrai yra skirti sulaikyti visus nešvarumus, fizines, net akimi jau matomas priemaišas, kurios kenkia vandens kokybei, sukelia nemalonius, kvapus, blogina vandens skonį ir tampa nebesaugus vartoti.

Kasetiniai vandens filtrai taip pat pašalina ir rūdis, kurios atsiranda dėl per didelio geležies kiekio vandenyje. Turint kasetinius vandens filtrus išvengsite rudo vandens, kurio griežtai negalima gerti, girdyti gyvūnams. Rudas vanduo palieka dėmes ir užkemša vamzdžius. Kasetiniai vandens filtrai ne tik sulaikys visas priemaišas, kietąsias daleles, tačiau jūsų vamzdynai nesiterš ir nebeliks jokių papildomų nemalonių kvapų ar skonio.

        Kiek galioja kasetiniai vandens filtrai

Nors šiuolaikiniai gaminiai pritaikomi pagal kliento poreikius gali tarnauti ilgai, tačiau kasetiniai vandens filtrai paprastai tarnauja apie metus – du. Tačiau jų kaina nėra didelė, todėl tai nėbus didelės išlaidos, tačiau investicija atsipirks ilgainiui, o ką jau kalbėti apie saugų, kokybišką ir švarų vandenį, be kurio mes net negalėtume tinkamai funkcionuoti.

        Kiek kainuoja kasetiniai vandens filtrai

Pasirinkimas labai platus ir specialistai jums patars ir sukomplektuos pagal jūsų poreikį ir sprendžiamą problemą bei jos dydį, taigi ir pati kaina yra individuali, bet neviršyja 100-200 eur. Šis nebrangus sprendimas tiks mažiau apgyvendintose patalpose, mažiau naudojamose, kaip pvz sodybos, vasarnamiai, trumpalaikės nuomos būstai ir panašiai, bet taip pat tinka ir butuose, namuose bei biuruose.

Kasetiniai vandens filtrai paprastai komplektuojami ir kartu su dėklais, todėl svarbu įsivertinti planuojant pirkinį taip pat.

          Kur įsigyti kasetinius vandens filtrus

Šiais filtrais prekiauja visos vandentvarkos bendrovės, kurios papildomai dar ir siūlo pilną komplektaciją, visas reikalingas priemones filtrams gerai veikti ir atlikti savo funkciją, montavimą, konsultavimą, priežiūrą ir pakeitimą, esant poreikiui. Neretai tokios bendrovės turi ir elektronines parduotuves, kuriose galite rasti išsamią informaciją apie įvairius vandens kokybės gerinimo sprendimus, patarimus, kaip prižiūrėti prietaisus, kur kreiptis nutikus garantiniam gedimui ir visą kitą informaciją.

Ką reikia žinoti prieš įsigyjant kasetinius vandens filtrus

Jei jau ėmėte svarstyti, ar jums reikia vandens filtrų, tikriausiai jau turite su vandens kokybe susijusių klausimų ir nerimo. Vandentvarkos specialistai, paprastai prieš imdamiesi bet kokios vandens valymo ar gerinimo įrangos rekomendacijų, pirmiausia turi atlikti vandens tyrimą. Jei turite vandens tyrimą, tuomet jo išvadų specialistai turėtų pasiteirauti ir tik atsižvelgiant į problematiką, parinks optimalų sprendimą: tai gali būti kasetiniai vandens filtrai, mechaniniai vandens filtrai, vandens minkštinimo filtrai, vandens nugeležinimo filtrai ir daugybė kitų sprendimų.  Rekomenduoje pasižvalgyti po Aquafilter.lt kasetinių vandens filtrų pasirinkimą paspaudus čia.