Žoliapjovės traktoriukai – sulaukia vis daugiau dėmesio

Daugeliui iki šiol atrodo, kad žoliapjovės traktoriukai kainuoja labai daug. Visgi, pamačius kainas dažniausiai maloniai nustemba, kadangi tokios inovatyvios įrangos kainos toli gražu ne tokios ir didelės kaip daugelis galvoja. Svarbiausia kad patikimi sodo traktoriukai – STIHL labai puikiai tarnauja įvairios paskirties sklypuose, tikrai ne tik dideliuose kaip daugeliui atrodo. Svarbiausia yra susipažinti su įrangos techniniais parametrais, kad būtų rastas Jums labiausiai tinkamas modelis.

 

Ne tik dideliam sodui

 

Iki šiol gana gajus mitas, kad tokie traktoriukai yra geras pasirinkimas tokiu atveju, kai sklypas yra labai didelis ir paprasčiausiai su rankine žoliapjove tinkama jo priežiūra truks labai ilgai. Visgi, tai nėra tiesa. Šiuo metu rinkoje siūlomi traktoriai kinta svaro techniniais parametrais, pagal kuriuos ir yra lemiama – kuris modelis labiausiai tinka Jūsų sodo atveju. VIsgi, svarbiausia atminti, kad ir mažuose soduose traktoriukai turės ką veikti, galiausiai, juk jie yra skirti ne tik vejos pjovimui.

 

Funkcionalumo ribos ir priedai

 

Žinoma, ne ką svarbiau yra ta, kad sodo traktoriukai ne tik pjauna veją, tačiau su tinkamais priedais turi kur kas daugiau galimybių. Pirmiausia tai yra sniego stumdymo įranga, taip pat su priekaba puikiai tinka labai įvairios paskirties žaliavų vežimui, kitiems darbams atlikti, kurie padės turintiems sodus sutaupyti daug laiko.

 

Kainos – krenta 

 

Atminkite, kad tokios įrangos kainos vis labiau krenta ir tai dažniausiai džiugina, kadangi galima gauti įrangą pigiau, tačiau tokios pat geros kokybės kaip ir perkant prieš kelerius metus, kai sodo traktoriuka dar buvo siejami su prabanga. Šiuo metu – kainos prieinamos kiekvienam, tad išbandyti tai, kas gerina gyvenimo kokybę tikrai verta.

STIHL internetinė parduotuvė – Parkų Technika siūlo labai daug ir labai įvairių technikų, kurios yra skirtos Jūsų sodo priežiūrai. Visada verta rinktis gamintojus, kurie yra vertinami visame pasaulyje. Tai yra tarsi kokybės garantija, kuri dažniausiai nuramina ir kurios daugelis siekia.