Viena populiariausių atostogų krypčių – išsvajotoji KROATIJA!

Viena populiariausių atostogų krypčių – išsvajotoji KROATIJA!

Jeigu ketinate keliauti į Kroatiją, tuomet šiame straipsnyje rasite patarimų, kurie padės Jums išnaudoti visus šios šalies privalumus. Pasakysime, kaip susirasti gerą vietą keliauti ir apie tai, kokias aktyvumo pramogas galima įgyvendinti Kroatijoje.

Apie viską nuo pradžių

Kroatija yra puiki kelionės tikslo šalis, kuri turi daugybę įvairių veiklų ir atrakcijų. Tai gali būti puiki vieta praleisti atostogas su draugais ar šeima. Kroatijoje galite maudytis paplūdimyje, eiti į muziejus ar dalyvauti audringuose vakarėliuose, užsiimti sportu ir dar daugiau. Tai tikrai turtinga kelionių tikslo šalis, kurią verta aplankyti.

Jei norite pamatyti Kroatijos gamtos grožį, tai kas yra Plitvicos ežerai. Tai yra vienas iš garsiausių parkų Kroatijoje ir jame galima pamatyti daugybę įvairių ežerų ir upių. Be to, parkas turi daugybę laukinių gyvūnų, paukščių ir gėlių. Tai yra puiki vieta atostogauti ir pamatyti Kroatijos gamtos grožį, ši vieta ypatingai tinka lankyti kartu su vaikais.

Kultūros ir istorijos bei gastronomijos mėgėjams:

Jei norite pamatyti Kroatijos istoriją, tai galite aplankyti Diokleciano palatos muziejų. Tai yra vienas iš didžiausių muziejų Europoje ir jame galima pamatyti daugybę įvairių senovinių daiktų. Be to, muziejuje galima pamatyti daugybę įvairių meno kūrinių. Tai puiki vieta apsipirkti ir pamatyti Kroatijos istoriją.

Jei norite pamatyti Kroatijos kultūrą, tai galite aplankyti Dubrovniką. Tai yra viena iš garsiausių miestų Kroatijoje ir jame galima pamatyti daugybę įvairių kultūrinių objektų. Be to, mieste yra daugybė restoranų ir barų, taip pat galima nusipirkti įvairių suvenyrų. Tai puiki vieta apsipirkti ir pajustii vietinių gyventojų gyvenimą

Jei norite susipažinti su Kroatijos virtuve, tai galite užsisakyti kelionę į Zagrebą. Tai yra sostinė ir didžiausias miestas Kroatijoje. Zagrebe galima susipažinti su įvairiomis vietinės virtuvės tradicijomis.

Kokios kainos Kroatijoje?

Kainos Kroatijoje yra gana priimtinos. Pavyzdžiui, vidutinės kainos už nakvynę viešbutyje gali svyruoti nuo 30 iki 50 EUR už asmenį. Be to, maisto produktai Kroatijoje yra gana pigūs. Pavyzdžiui, vidutinės kainos už pusryčius gali svyruoti nuo 15 iki 20 EUR už asmenį.

Kelionės užsienyje