Septynios klaidos, kurias vyrai dažnai daro sekse

Sekso patarimai

Seksualinis gyvenimas gali gerokai pagerėti vien pakeitus mąstymą. Pateikiame septynias dažniausiai pasitaikančias vyrų daromas klaidas santykiuose su moterimis ir kaip jų išvengti:

Klaida 1 – Seksą pradėti miegamajame

“Vyras gali užsižiebti kaip lemputė, bet moters susijaudinimas neateina taip greitai,” sako sekso terapeutas Ian Kerner, PhD.
Nutieskite kelią dienos metu – apkabindamas, pabučiuodamas, pabūkite susikibę rankomis. Nuveikite ką nors įdomus kartu, parodykite, kad ją vertinate.
Jausmas ir saugumas santykiuose yra raktas į moters atsivėrimą sekso metu, tęsia Kerner. Ilgas apkabinimas gali nueiti kur kas toliau, nei manote. “30 – ties sekundžių apsikabinimas stimuliuoja moteryje hormoną oksitociną, sukuriantį ryšio jausmą bei pasitikėjimą.”

Klaida 2 – Įsivaizduojate, kad žinote, ko ji nori

“Moterų, apsimetančių jog patiria orgazmą, dabar yra tiek pat, kiek ir prieš 20 ar 30 metų,” sako Kerner. Taigi, jei ji nejaučia pasitenkinimo, galite to net nežinoti. Nebijokite paklausti klausimų, kaip šis: “Kaip tau patiko? arba ” Gal norėtum ko nors įvairesnio?”
Kitaip tariant, klauskite krypties.

Klaida 3 – Laikotės savo plano

“Nesitikėkite, kad jei tai suveikė pirmus tris kartus, suveiks sekančius tris,” sako sekso terapeutė Sari Cooper. Dalykai, kurie ją užveda, gali priklausyti nuo nuotaikos bei menesinių ciklo. “Gal būt jos speneliai labiau jausmingi arba lytiniai organai mažiau jautrūs,” prideda Cooper.
“Kreipkite didesnį dėmesį į savo partnerę,” pritaria psichologė Lonnie Barbach, PhD. Bandykite įvairius dalykus ir stebėkite, kaip ji reaguos. Kai atrasite ką nors, kas veikia, užsilaikykite ties tuo. Moterys dažnai reiškia nepasitenkinimą, kad vyrai per greit pereina nuo vieno prie kito, nors moteris vos pradeda jausti pasitenkinimą.

Klaida 4: Santykius manote esančius tik fiziniais

Išplėskite savo požiūrį dėl glamonių. Kai kurie vyrai “koncentruojasi ties fiziniu stimuliavimu ir dažnai pamiršta psichologinę stiumulaiciją,” pataria Kerner. Vyrai sužadinami tuo, ką mato, moterys tuo tarpu “sekso metu daug fantazuoja, kas sudaro nemaža dalį jų susijaudinimo.” Prisijunkite – pasidalinkite fantazijomis ar seksualiais priisiminimais.

Klaida 5: Tikitės, kad lytinis suartėjimas padės jai pasiekti orgazmą

80%-čiai moterų vien tik lytiniu aktu tikslo nepasieksi. Kodėl ne? Atsakymas: dauguma sekso pozicijų tiesiogiai nestimuliuoja klitorio.
Tačiau egzistuoja daugelis kitokių būdų suteikti jai malonumą. “Moterų orgazmas kur kas dažniau ateina nuo oralinio seksao nei nuo lytinio suartėjimo, ” sako Kerner. Taip pat pabandykite poziciją “moteris viršuje” ar specialų, poroms skirtą vibratorių. “Tik atminkite – vyras turi jaustis komfortabiliai ir nebūti bauginamas sekso žaislais,” sako jis. Prezervatyvų dydžių ir storių lentelės
Kad padėti moteriai sekso metu pasiekti aukšta toną, prieš įeinant į ją skirkite laiko jos emociniam paruošimui. “Kuo moteris prieš pradedant lytinį aktą labiau nusiteikusi, tuo daugiau šansų, kad ji patirs orgazmą,” sako Barbach.

Klaida 6: Praleidžiate suviliojimą

Moterys mėgsta būti suviliotos. Suviliojimas vienodai svarbus, o dažnai net svarbesnis, nei sekso technika.” sako Cooper. Tai padeda suprasti, kas Jūsų partnerę labiau užveda – oralinis, vizualinis ar psichologinis momentas, sako ji. “Gal Jūsų partnerė mėgsta nešvankius pokalbius telefonu ar susirašinėjimą tokiomis žinutėmis? Gal lėtus rankos judesius link krūtinės? Flirtavimą bare?
Taip pat, jei mėgstate ką matote, pasakykite tai. “Leiskite moteriai žinoti, kaip ji geidžiama.” sako Barbach.

Klaida 7: Dėmesį skiriate tik orgazmui

Pirmas kartas mašinoje. Daugumai moterų reikaingas klitorinis stimuliavimas, bet tai kur kas sudėtingiau, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Dauguma vyrų nežino klitorio anatomijos, paaiškina Cooper. Tai daugiau nei mažas mygtukas, kurį matote. Jo nervų tinklas išssiskleidžia po visą vulvą ir makšties vidų. Visos šios vietos potencialūs malonumo taškai, kuriuos privalu ištyrinėti.
“Jūs galite bandyti šen ir ten,” sako Cooper. Tačiau per fifelis dėmesys vulvos viršuje esantį klitiui kai kurioms moterims gali atimti malonumą, nes jis toks jautrus, kad per daug stimuliacijos sukelia skausmą.