Pagrindinės priežastys kodėl verslams svarbu naudoti vertėjų paslaugas

Visai nesvarbu kur jūsų verslas veikia, tačiau dažnai galite gauti žinučių iš asmenų, kurie nešneka jūsų kalba. Todėl tam yra pasitelkiami vertimai, kad išversti kokybiškai turinį ir jį lokalizuoti. Pagal internetu atliktus tyrimus, 76 procentai pirkėjų perka produktus, kurie yra pateikti su jų gimtąją kalba. 40 procentų pirkėjų niekada nepirks iš ten, kur nesupras kas parašyta. Tokie tyrimai buvo atlikinėjami apklausinėjant žmonės iš skirtingų pasaulio vietų. Tarkime ispanų kalba sudaro 10 procentų viso interneto, todėl ji yra laikoma trečioje vietoje. Ispanų kalbėtojų mes galime sutikti ir Pietų Amerikoje, o todėl JAV įmonės ir verčia savo produktus į ispanų kalbą.

Internetiniai vertėjai klysta

Google platforma mums gali pateikti puikių įrankių, tarkime žemėlapiai arba galimybė rasti atsakymus į mums rupimus klausimus. Problema, kad google vertėjo yra nėra toks profesionalus ir verčia žodžius pažodžiui arba su kitokiomis reikšmėmis. Gautas tekstas gali atrodyti gražus ir be klaidų, tačiau verslams reikia būti profesionaliems ir negali klysti su vertimais.

Jeigu nusiųsite savo klientams dokumentą, kuriame bus daug klaidų, tuomet pasidarysite gėdos ir galite susigadinti savo prekinį ženklą. Jeigu savo puslapiuose naudosite įrašus, paslaugų arba produktų vertimus, kurie gali būti klaidingi, tuomet žmonės dažniausiai iš karto išjungs ir nebežiūrės.

Galite rasti profesionalius vertėjus

Dauguma vertimų biurų siūlo profesionalias vertimo paslaugas daugybėje kalbų. Kartais galima rasti vertimų biurus, kurie pasiūlys vertimus į 60 ir daugiau skirtingų kalbų. Taip pat senesni vertimo biurai yra orientuoti į tam tikras sritis, kad užtikrintų profesionalų vertimą. Tarkime finansinius vertimus vers tik tas vertėjas, kuris turi patirties ir supranta visus tos srities žodžius.

Taip pat labai svarbu paminėti, kad jeigu vykdote veiklą kuri yra susijusi su teisę arba medicina, tuomet jums būtinas profesionalus vertėjas. Vertėjai atliks greitesnį ir lengvesnį vertimą, todėl jums nereikės dėl to sukti galvos, kad gali būti kokių nors klaidų.

Domus Lingua yra senas vertimų biuras, kuris teikia vertimo paslaugas jau virš 20 mietų. Per tuos metus turi sukaupę didelę patirtį ir gali pasiūlyti specializuotus vertimus į daugiau nei 60 kalbų.