Kodėl verta nuomotis butą ar kitą NT?

Kodėl verta nuomotis butą ar kitą NT?

Šiandienos apžvalgoje norime pasikalbėti apie butų ir kambarių nuoma bei jos privalumus, lyginant su nuosavu NT. Yra daugybė skirtingų žmonių, kurie turi skirtingų priežasčių, dėl kurių kas nors gali rinktis nuomotis butą ar kitos rūšies nekilnojamąjį turtą, vietoj įsigijimo. Galbūt jie dar nepasirengę įsigyti būsto, o gal neturi reikiamų lėšų pradiniam įnašui. Gali būti, kad jie ieško trumpalaikio sprendimo arba keičia būstą. O galbūt problema nėra finansuose, o kažkur kitur?

Nuomos privalumai:

  • Daugiau laisvės ir lankstumo. Jei reikia ar norite, galite lengviau ir greičiau persikelti.
  • Jokių ilgalaikių įsipareigojimų. Nesate prisirišę prie nekilnojamojo turto ilgiems metams.
  • Už priežiūrą ir remontą paprastai atsako nuomotojas arba nekilnojamojo turto valdymo įmonė.
  • Nuoma gali būti pigesnė nei būsto nuomos paskola.
  • Galimi pasirinkimai tiek ilgalaikė buto nuoma, tiek butas valandai https://www.bustonuoma.lt/butai-valandai-parai/

Nuomos trūkumai

  • Neturite tokio paties saugumo, kokį turėtumėte, jei turtas priklausytų jums nuosavybės teise. Nuomotojas gali turtą parduoti arba bet kada padidinti nuomos mokestį.
  • Nekilnojamojo turto nuosavybė neauga.
  • Už didžiąją dalį atsako nuomotojas arba nekilnojamojo turto valdymo bendrovė, tačiau vis tiek galite būti atsakingi už tam tikrą priežiūrą ir remontą.

Ar norite pirkti, ar nuomotis? Tai klausimas, su kuriuo kada nors gyvenime susiduriame visi. Į tokį klausima nėra lengva atsakyti, viskas priklauso nuo išorinių veiksnių. Tiek pirkimas, tiek nuoma turi pliusų ir minusų, o sprendimas galiausiai priklauso nuo to, kas geriausiai tinka jums ir jūsų unikaliai situacijai.

Jei vis dar nesate tikri, ar turėtumėte pirkti, ar nuomotis, siūlome pasikalbėti su finansų patarėju, kuris suteiks daugiau informacijos ir padės priimti geriausią sprendimą

Kur ieškoti būtų nuomos skelbimų?

Yra daugybė būdų, kaip rasti nuomos skelbimus. Galite ieškoti internete tokiose svetainėse kaip “Bustonuoma.lt” , uždaros Facebook grupės, arba net vietos laikraštyje. Taip pat galite pasiteirauti draugų ar šeimos narių, ar jie nežino apie kokią nors nuomą toje vietovėje.

Taip pat galite naudotis Google.lt paieška – įrašydami mažiau paklausias frazes kaip: Kambariai Vilniuje https://www.bustonuoma.lt/kambariu-nuoma/kambariai-vilniuje/

 

Venkite apgavikų, jų pasitaiko visur. Nesiųskite pirmi pinigų, visada pirmiausia apsilankykite nekilnojamojo turto objekte. Jei tai skamba pernelyg gerai, kad būtų tiesa, greičiausiai taip ir yra!

 

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums priimant sprendimą. Atminkite, kad nėra teisingo ar neteisingo atsakymo, viskas priklauso nuo to, kas jums geriausia.