Klaidos, kurios kartojasi dažniausiai, kai kalbama apie manikiūrą ir nagų lakus

Labai dažnai galima matyti informaciją ar patarimus, kaip tinkamai susitvarkyti nagus, kaip juos tinkamai padengti nagų laku ir panašiai. Tačiau kol išmokstame juos taisyklingai susitvarkyti ir nusilakuoti praeina nemažai laiko, yra padaroma daug klaidų, iš kurių mokomės tik vėliau ir dar prieš juos tvarkant apie jas net nesusimąstome. Tad šiame straipsnyje norime užbėgti įvykiams už akių, kad klaidų būtų daroma kaip įmanoma mažiau ir taip greičiau galėtumėte pasiekti norimus rezultatus.

Priemonių naudojimas

Kad nagai atrodytų tvarkingai, pirmiausia juos reikia sutvarkyti. Tad reikia atlikti šias procedūras:

  • Tinkamas nago formos suformavimas. Tam geriausia naudoti dildę, ji turėtų būti naudojama kokybiška, kad nepažeistų nago.
  • Odelių pašalinimas. Kad manikiūras būtų atliekamas tinkamai, reikia tvarkingai pašalinti odeles, kurios yra užaugusios ant nago. Joms turėtų būti naudojamas specialus įrankis, kad būtų galima jas atstumti ir specialios žirklutės, kad galėtumėte jas tvarkingai pašalinti.
  • Labai svarbu, kad nagų priežiūros priemonės būtų kokybiškos ir naudojamos pagal paskirtį. Nereikėtų nagų tvarkymui naudoti įvairių pašalinių daiktų, tokių kaip krapštukų, pincetų ir kitokių panašių priemonių, nes dažnu atveju, galima prisidaryti labai daug bėdos.

Per didelis nagų lako kiekis

Tie, kas manikiūrą atlieka namuose labai dažnu atveju deda per daug nagų lako, todėl automatiškai jis ant nagų laikosi žymiai trumpiau, nei kad būtų tepamas plonas sluoksnis. Tad geriau juos tepti kelis, bet plonus. Dar labai svarbu, kad pirmas sluoksnis tinkamai išdžiūtų. Be to, jeigu bus tepamas per storas sluoksnis, tuomet yra žymiai sunkiau jį tinkamai išdžiovinti, kad jis nebūtų pažeidžiamas. Tad tepant nagų laką nereikėtų per daug persistengti.

Apsauginis sluoksnis

Dar viena klaida, su kuria susiduriama yra ta, kad nagų lakai yra tepami tiesiai ant nago, jo neparuošus. Lakuojant bet kokiu laku, visada pirmiausia turėtų būti nagas padengiamas apsauginiu sluoksniu, kad jis būtų apsaugotas nuo išorinių veiksnių. Be to, jis padės nagų lakui išsilaikyti kur kas ilgiau, nei, kad tepant jį tiesiai ant nago.

Svarbu tinkamai užbaigti manikiūrą

Dažnai nagus nulakavus norimu nagų laku, visa procedūra ties tuo ir baigiasi. Tačiau dar vienas svarbus žingsnis yra tas, kad jis turi būti užbaigiamas dar papildomai užtvirtinant nago galiukus specialiu nagu laku, kad manikiūras išliktų kaip įmanoma ilgiau. Jeigu to nepadarysite, tuomet jau po kelių dienų galėsite pamatyti šiek tiek atsilupusius nagų galiukus.