Kaljaninė puiki vieta pasimatymams

Kaljanų baras Vilniuje yra nuostabi vieta, į kurią galite atsivesti merginą pasimatymui. Prieš vedantis merginą čia, siūlome pasiklausti ar ji yra tabako mėgėja. Jeigu merginai nepatinka tabakas, tuomet geriau pagalvoti apie kitokį pasirinkimą, kadangi tai galėtų būti įžeidimas. Būna ir tokių atvejų, kad merginai nepatinka nikotinas, tačiau patinka išpūsti dūmų debesis, todėl galite kaljaninėje pasirinkti tabaką be nikotino. Tai tampa jau įprasta pasimatymų vieta tarp porų, kadangi čia galėsite paklausyti malonios muzikos ir maloniai pasisėdėti.

Pasimatymas kaljaninėje

Prieš vykstant į pirmąjį pasimatymą, vertėtų savęs paklausti: koks yra mano pirmasis pasimatymo tikslas? Ar aš noriu geriau pažinti tą merginą?

Pirmieji pasimatymai parodo kitam žmogui, kokie mes esame. Todėl labai svarbu pasistengti, kad apie jus būtų susidaryta gera nuomonė. Ši vieta yra rami, todėl galėsite geriau pažinti merginą. Kuomet sėdėsite prie stalo ir mėgausitės kaljanu, galite užduoti merginai klausimus, kurie jums rūpi. Būkite malonus ir paklauskite:

  • Kokie yra jos pomėgiai?
  • Kuo mėgsta užsiimti savo laisvu laiku?
  • Ką gyvenime veikia?
  • Ar ateityje planuoja gausesnę šeimą?

Venkite nuobodžių pasimatymų

Ar žinojote, kad vesti merginą pirmo pasimatymo metu į filmą yra nerekomenduojama? Kuomet esate kino teatro seanse, jūs nuolatos girdėsite filmo garsus, todėl negalėsite deramai susišnekėti su mergina ir neužduosite jums rupimų klausimų. Jūsų visas dėmesys bus nukreiptas į filmą, todėl susikoncentravimas į žmogų dings. Visuomet svarbu įsižiūrėti į žmogų ir suprasti, kas jums labiausiai patinka jo išvaizdoje. Deja, bet kino salėje yra tamsu, tad to padaryti negalėsite.

Vedimasis merginą į vakarienę yra nuobodus ir šiek tiek pasenęs reikalas. Merginoms labai svarbu kūrybiškumas, o su vakariene įspūdžio nepadarysite. Į kino filmą kviestis pirmojo pasimatymo metu, tai tas pats kas pasikviesti pas save pasižiūrėti ,,Netflix”. Todėl stenkitės būti kuo kūrybiškesni, kad padarytumėte didelį įspūdi ir parodytumėte, kad jūs dedate pastangas, jog sužavėtumėte merginą. Iš dalies, pastangos yra rodiklis į santykių požiūri, kuris parodo, kiek jūs planuojate stengtis dėl galimų santykių.