Kaljanas – kaip išsirinkti patį geriausią variantą?

Kaljanas - kaip išsirinkti patį geriausią variantą?

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad kaljanas yra egzotiška prekė ir ją įsigyti arba išsirinkti būtų iš tiesų labai sudėtinga. Tačiau šiandien jis yra gan populiari prekė, tad ją įsigyti nėra sudėtinga. Tačiau nieko nežinant apie šią rūkymo priemonę, gali kiti nemažai klausimų, kaip ją tinkamai išsirinkti, į ką reikėtų atkreipti dėmesį. Kad apsisprendimas taptų bent jau šiek tiek lengvesnis, šiame straipsnyje papasakosime įvairius dalykus, kaip reikėtų rinktis kaljaną.

Kaljano dydis

Tikriausiai ieškant internetu ar apsilankius fizinėse parduotuvėse galima matyti pačių įvairiausių variantų. Tad beveik visada gali kilti klausimas, kokio kaljano man reikia. Tad prieš perkant reikėtų atsakyti į tam tikrus klausimus, kurie padės išsirinkti jo dydį. Tad pirmasis dalykas, apie ką reikėtų pagalvoti yra kiek žmonių rūkys šią rūkymo priemonę. Jeigu dažnai pas jus lankosi nemažai žmonių ir visi mielai norėtų parūkyti kaljaną, tuomet reikėtų galvoti apie didesnį variantą ir galbūt netgi su keliomis šlangomis, kad vienu metu dūmų galėtų mėgautis keli žmonės. O jeigu dažnai kaljaną rūkysite tik jūs vienas, tuomet galite galvoti ir apie mažesnę jo versiją.

Dėmesys kaljanų kolboms

Retai matant kaljaną iš karto gali atrodyti, kad jų kolbos yra vienodos. Išskirtinumas gali būti tik tas, kad jų spalvos, raštai ir dydžiai gali skirtis. Tačiau kaljanai gali turėti skirtingas kolbas ne vien tik savo išvaizda, tad į jas reikėtų taip pat kreipti dėmesį ir prieš perkant jomis plačiau pasidomėti, koks variantas galėtų būti pats geriausias. Vienos iš pačių populiariausių yra kolbos su sriegine jungtimi, nes jos turi privalumą, kad ji gana tvirtai jungiasi prie viso korpuso, todėl ją sunkiau išversti, ar išmesti. Dar viena jų rūšių yra su tarpinėmis gumomis. Jų stiklas storas, tad jas sunkiau pažeisti. Ir jų yra tikrai nemažas pasirinkimas, tad kiekvienas galės rinktis iš sau patinkamo varianto. Na ir dar viena kolbų rūšių yra su unikaliomis jungtimis. Jų pasitaiko tikrai retai, bet jei norima, rasti tikrai įmanoma.

Kaljanų kandikliai

Dažnai įsigyjant kaljaną galima matyti, kad kandiklio prie viso komplekto pridėto nėra. Taip daroma specialiai tam, kad kiekvienas vartotojas galėtų rinktis individualiai, taip kaip jam rūkyti būtų patogiausia. Jų pasirinkimas yra tikrai nemažas, tad net ir patys išrankiausi gali prisitaikyti sau tinkamą. Galima rinktis iš storesnių, plonesnių, ieškoti su įmantresniu dizainu ir panašiai.