Kaip užtikrinti malonų spintos kvapą?

Kaip užtikrinti malonų spintos kvapą?

Spinta – svarbus ir funkcionalus baldas, juk būtent joje talpiname savo rūbus, avalynę bei kitus dalykėlius, be kurių neįsivaizduojame savo kasdienybės. Būtent dėl šios priežasties svarbu, kad spintos kvapas būtų malonus. Šiandien yra daug priemonių, kuriuos garantuoja puikų kvapą namuose, tačiau ką daryti, kad ir spintos kvapas būtų puikus? Turime keletą idėjų.

Puikų spintos kvapą galima užtikrinti paprastomis priemonėmis

Prieš šią procedūrą atminkite, jog spintos kvapas persmelks jūsų rūbus, patalynę bei kitus joje laikomus daiktus, tad aromatą rinkitės tokį, kuris jums būtų labai malonus.

Štai pavyzdžiui, jei spintoje laikote patalynę ar rankšluosčius, į ją įdėkite kvapųjį maišelį, užpildytą levandų žiedais. Malonus, raminantis levandų kvapas yra puikus pasirinkimas sprendžiant, kuo kvėpinti patalynę bei rankšluosčius.

spintos kvapasKalbant apie spintos kvėpinimo reikmenis, dėmesį verta atkreipti į tai, jog kiekvienas aromatas mūsų nuotaikai gali turėti tam tikrą poveikį. Štai pavyzdžiui, jei kvapusis maišelis su levandos žiedais yra puikus pasirinkimas spintos, kuriame laikoma patalynė bei rankšluosčiai, kvėpinimui, tai vertėtų atminti, jog šis aromatas nėra pats geriausias tuo atveju, jei ten pat laikote ir darbui skirtus rūbus. Tokiu atveju, spintos kvėpinimui verčiau rinktis kvapiuosius maišelius, kurie yra užpildyti intensyviais, energijos suteikiančiais aromatais.

Dar keletas idėjų spintos kvėpinimui: kvapieji kamuoliukai, burbulai, smilkalų lazdelės, eterinių aliejų buteliukai.

Na, o pabaigai – dar viena paprasta idėja, kuo gali būti kvėpinamos spintos: kai baigiasi jūsų mėgstamų kvepalų buteliukas, jo neišmeskite lauk, o tiesiog įdėkite į spintą – visi joje esantys daiktai dar kurį laiką kvepės jūsų mėgstamu aromatu. Svarbu atminti, ir tai, jog jei turite jautrią odą, spintos kvėpinimui reikėtų rinktis natūralius produktus, pavyzdžiui, natūralius smilkalus ar eterinių aliejų buteliukus.