Kaip nenusipirkti prasto automobilio?

Kaip nenusipirkti prasto automobilio?

Šiais laikais darosi vis sunkiau nusipirkti naudotą automobilį. Nors naudotas automobilis gali kainuoti labai daug, tačiau tai dar nereiškia, kad jis bus tvarkingas ir su puikia praeities istorija. Kadangi rinkoje atsiranda vis daugiau automobilių perpardavinėtojų, kuriems svarbu pasipelnyti nuo kiekvienos transporto priemonės. Tokie žmonės nuperka pigiau automobilius, o pardavinėja brangiau ir bando nuslėpti defektus. Ne kiekvienas pardavėjas nurodys defektus arba papasakos apie automobilio praeitį. Kadangi šiais laikais yra VIN patikra, dėl to mes galime lengviau atsirinkti tvarkingą transporto priemonę ir taip išvengti papildomų nemalonumų.

Ar verta įsigyti?

Jei norite įsigyti tikrai padorų automobilį, kurio rida nebuvo atsukinėjama ir praeityje neturėjo jokių eismo įvykių, tuomet ataskaitos įsigijimas yra rekomenduojamas kiekvienam asmeniui. Jūs gausite daugybę svarbios informacijos, kuri lengviau padės jums apsispręsti ar verta pirkti automobilį. Taip pat išvengsite ir nesąžiningų pardavėjų, kuriems prioritetas yra pinigų uždirbimas.

  • Vis daugiau žmonių stengiasi ieškoti automobilių su mažomis ridomis, kadangi su didesne rida automobiliai pradeda gęsti kur kas dažniau. Dėl šios priežasties perpardavinėtojai yra išsigudrinę, bei atsukinėja automobiliams ir kitokioms transporto priemonėms ridas. Kuomet nusiperkate ataskaitą, jūs matome nuo pat transporto priemonės išvykimo iš salono ridos kitimus. Rida yra fiksuojama kiekvienos technikinės metu, o naujesnės transporto priemonės teikia duomenis tiesioginiu metu. Tai reiškia, kad jūs matysite kiekvienų metų ridos augimo istoriją, o jei ji buvo atsukinėjama, tuomet nuo kokios ridos iki kokios ridos, buvo atsukta. Mes norime paminėti, kad kai kurioms transporto priemonėms būna atsukama rida daugiau ne kelis kartus.
  • Reikia nepamiršti ir automobilių, kurie turėjo rimtų eismo įvykių. Dėl šios priežasties, jūs sužinosite ar transporto priemonė yra dalyvavusi kokiame nors eismo įvykyje. Jei automobilis turėjo patirtos žalos, tuomet bus parodyta kokios dalys buvo pažeistos, kada eismo įvykis įvyko ir kokia žala buvo apskaičiuota.
  • Retkarčiais pasitaiko toks atvejis, kad yra pardavinėjamas vogtas automobilis ir jokiais būdais nesiūlome tokių pirkti, kadangi galite prisidaryti nemažai nemalonumų. Ataskaita automatiškai patikrina viso pasaulio paieškos bazes ir praneša ar automobilis yra paieškomas kurioje nors šalyje.

Automobilio patikra pagal kėbulo numerį gali suteikti jums informacijos su kuria bus lengviau nusiderėti ir išsirinkti tinkamą transporto priemonę.