Patarimai, įrenginėjantiems vaikų kambarius

Kaip isirengti vaiku kambari?

Turite atžalą ir ketinate jai įrengti kambarį? Nepraleiskite progos susipažinti su šiais patarimais.

Puikiai įrengtas kambarys – kiekvieno vaiko svajonė. Ši idėja ne ką mažiau yra svarbi ir tėvams – žinodami, jog jų atžala gali niekieno netrukdoma mokytis, žaisti ar ilsėtis savo kambaryje, jausis tikrai ramiau. Tačiau  kartu su šia puikia mintimi, tėvelius lydi ir rūpesčiai, susiję su vaiko kambario įrengimu. Jų bus tikrai mažiau, jei pasinaudosite šiais patarimais.

Tam, kad tinkamai įrengtumėte vaiko kambarį, jums bus reikalingi ne tik baldai, bet ir kiti gaminiai: langai, durys, roletai, žaliuzės.

Pirkdami šiuos daiktus, be kurių neįsivaizduojamas vaiko kambarys, atminkite, jog kai kurias prekes turėtumėte išrinkti patys, tačiau yra ir tokių prekių, kurias perkant derėtų atsižvelgti ir į  vaiko nuomonę. Štai, pavyzdžiui, prie prekių, kurias galite pirkti savarankiškai yra priskiriamos durys ar langai, tuo tarpu roletai ar žaliuzės įsigyjami tik tuomet, kai bus išklausyta ir vaiko nuomonė. Juk būtent jūsų vaikas šioje namų patalpoje praleis daugiausia laiko, tad jam tikrai bus svarbu, kokie roletai ar žaliuzės puoš jo langą. Šiandien roletų bei žaliuzių pasirinkimas yra išties platus, tad išsirinkti tikrai nebus sudėtinga. Jei jūsų vaikui patinka roletai ar žaliuzės puošti jo mėgstamo filmuko personažo ar gyvūnėlių atvaizdais, rinkitės būtent tokius – jūsų atžala tikrai liks patenkinta.

Įrengdami vaiko kambarį deramą dėmesį skirkite mokymosi zonai. Būtų puiku, jei būtent ši kambario zona būtų apšviesta natūralios šviesos. Tai padaryti pavyks tuo atveju, jei langai bus įrengti būtent mojimosi zonoje, tuo tarpu poilsio bei žaidimų zonose puikiai tiks ir dirbtinis apšvietimas.

Dėmesį atkreipkite ir į vaiko kambario duris, būtų puiku, jei durys turėtų tokią rankeną, kurios nereikėtų stipriai spausti norint kas kartą įeiti ar išeiti iš kambario.