Dažytos dailylentės pagražins jūsų išorinį namų interjerą

Kokie yra dažytų dailylenčių privalumai?

Turėti gražią namų apdailą jau nebėra prabanga – dabar kiekvienas šeimininkas turi galimybę nebrangiai apdailinti savo namus, kadangi dažytos dailylentės yra pagaminamos labai greitai, o jų kaina nėra didelė.

Kokie yra dažytų dailylenčių privalumai?

Tokios dailylentės puikiai tinka ir pastogei, ir tvorai, taip pat ir bendrai namo apdailai. Dazytos dailylentes dabar jau gaminamos nauja technologija – automatizuotai, pramoniniu būdu. Tai reiškia, kad gerokai sumažėja tikimybė, jog dažytos dailylentės turės defektų, kadangi viskas yra dažoma ištisu vienu sluoksniu – taip išvengiama tokių dalykų kaip spalvos pokyčiai arba nuvarvėjimai.

Dažytos virtuvės dailylentės

Dažytos virtuvės dailylentės

Negana to, dažytos dailylentės gali būti pagamintos labai skirtingų spalvų, kadangi naudojama RAL spalvų schema, iš kurios kiekvienas klientas gali išsirinkti kokį tik nori atspalvį – dažytos dailylentės būtent taip ir atrodys, spalvų paklaida bus minimali arba jos iš viso nebus. Nors anksčiau daugelis žmonių nenorėdavo dailinti savo namų dažytomis dailylentėmis būtent dėl spalvų paklaidos, tačiau naujoji dažymo technologija šias problemas išsprendė ir dabar galima gauti iš tiesų puikų rezultatą.

  • Dailylentės yra kokybiškos, nes jos ne tik dažomos viena automatizuota linija, tačiau taip pat ir po kiekvienos dažymo sesijos išdžiovinamos ir patikrinamos. Visgi, procesas yra ne tik kokybiškas, tačiau ir labai greitas.
  • Pastaruoju metu, dailylentės yra dažomos arba trimis, arba keturiais sluoksniais. Jeigu pasirinksite trijų sluoksnių dažytas dailylentes, tuomet matysis medžio tekstūra, o jeigu norite rinktis keturių sluoksnių dažytas dailylentes, tuomet taip pat turėsite šansą pasirinkti, ar norite matyti medienos tekstūrą ar ne – yra du skirtingi dažymo keturiais sluoksniais tipai, kuriems yra naudojamos ir skirtingos medžiagos.

Taigi, bendrai apžvelgiant pagrindinius dažytų dailylenčių nauja technologija privalumus, reikėtų paminėti, kad dabar dažytos dailylentės kur kas ilgaamžiškesnės. Tai yra labai svarbu tokioje šalyje kaip Lietuva, kur gali dažnai keistis oro sąlygos – naujosios dailylentės yra kur kas labiau pritaikytos tokioms oro sąlygoms ir skirtingai oro temperatūrai, kadangi jos yra atsparios.

Dar vienas privalumas – estetika

Dažytos dailylentės atrodo labai greitai, negana to, kiekvienas žmogus turės galimybę išsirinkti iš labai skirtingų spalvų ir atspalvių bei taip pat sluoksnių kiekį. Tokios dailylentės yra ir kur kas kokybiškesnės, kadangi yra išvengiama nuvarvėjimų, spalvų paklaidos, jas galima paruošti įvairioms oro sąlygoms. Dabar dažytas dailylentes galite užsisakyti ne tik užsukę į parduotuvę, bet ir internetu.

Šį straipsnį parengė ir patalpino www.kambariokai.eu komanda.