Ar skrandžio mažinimo operacija padės?

Ar skrandžio mažinimo operacija padės?

Turbūt pasaulyje yra vos keletas žmonių, kurie nekompleksuoja dėl antsvorio. Deja, bet visi likusieji ne tik kompleksuoja, bet ir nerimauja dėl sveikatos. Viršsvoris gali ne tik sukelti ligas, bet ir stipriai sumažina gyvenimo kokybę. Dėl to nereikia stebėtis, jog tiek daug viršsvorį turinčių žmonių svarsto apie skrandžio mažinimo operaciją.

Turiu viršsvorio. Ar skrandžio mažinimo operacija padės?

Tai vienas lengviausių būdų, kaip numesti nepageidaujamus kilogramus. Visgi pasitaiko atvejų, kai net skrandžio mažinimo operacija nepadeda. Jeigu pacientas neturi valios mesti svorio, tuomet, deja, operacija būna atlikta be reikalo. Po operacijos reikia laikytis dietos, nuo kurios priklausys rezultatai.

Ar chirurgas gali atsisakyti atlikti šią operaciją?

Nustebsite, tačiau skrandžio mažinimo operacija ne tik jūsų, bet ir chirurgo pasirinkimas. Gali būti, jog jūs norėsite šios operacijos, tačiau chirurgas atsisakys ją atlikti.

Tokia situacija pasitaiko keliais atvejais:

  1. Turite gretutinių ligų, dėl kurių jūsų tyrimų rezultatai labai prasti. Tokiu atveju gali būti, jog jums rizikinga atlikti bet kokią operaciją. Ką daryti tokiu atveju? Vienas iš geriausių patarimų – laukti. Galbūt po kurio laiko sveikata pagerės ir galėsite mėgautis operacijos teikiama nauda, o gal ir ne. Bet kuriuo atveju, jeigu chirurgas atsisakė atlikti operaciją dėl jūsų sveikatos problemų, nesistenkite pereiti sistemos ir ieškoti chirurgų, kurie atliktų operaciją. Deja, bet tai gali būti rizikinga jūsų gyvybei.
  2. Neturite valios laikytis priskirtos dietos. Prieš operaciją chirurgo pareiga yra išsiaiškinti, ar operacija jums padės. Deja, bet ne kiekvienas pacientas turi pakankamai valios, kad laikytųsi priskirtos dietos po operacijos. Tokiu atveju operacija atliekama be reikalo. Nesilaikant dietos ir grįžtant prie senųjų įpročių, svoris nekrenta.
  3. Kita priežastis – jūsų svoris. Jeigu sveriate per daug, tuomet chirurgas negali atlikti operacijos. Tokiu atveju jums bus paskirta dieta, jog numestumėte kilogramus. Tai padarius, galėsite operuotis.

Chirurgo pareiga ne tik suteikti jums norimus rezultatus, bet ir išsiaiškinti, ar operacija nebus jums rizikinga. Nereikia pykti, jeigu chirurgas atsisako operuoti, dažniausiai tam būna rimtas pagrindas.