Ar padangų montavimas Vilniuje kainuoja brangiau?

Turbūt esate girdėję, jog sostinėje visos paslaugos kainuoja brangiau. Deja, bet tai nėra mitas. Sostinėje iš tiesų daugelis paslaugų kainuoja brangiau, tačiau tikrai ne visos. Nors padangų montavimas Vilniuje itin reikalinga paslauga, kol kas autoservisai dėl to kainų nekelia. Turbūt dėl to, jog Vilniuje ne tik didelė padangų montavimo paklausa, bet ir pasiūla. Kadangi konkurencija tarp autoservisų didelė, neretai galima rasti pigesnę kainą ir nepermokėti už padangų montavimą. Visgi ieškodami padangų montavimo Vilniuje būkite atsargūs. Tam tikrais atvejais kai kurie autoservisai siūlo pigesnes kainas, tačiau jos pateikiamos be papildomų mokesčių, pavyzdžiui, neįskaičiuotas PVM. Pasidomėkite prieš pasirinkdami paslaugas, kad netektų nustebti gavus sąskaitą.

Kokiais atvejais padangas montuoti verta savarankiškai?

Padangų montavimas Vilniuje nėra brangus, tačiau kai kurie vis tiek nusprendžia montuoti padangas savarankiškai. Kokiais atvejais tai rizikinga, o kada galima nesijaudinti? Jeigu esate montavę padangas prieš tai ir kiekvienas žingsnis jums žinomas, tuomet net neturėtų kilti klausimas, ar galite tai padaryti patys. Jeigu turite pakankamai patirties, jog padangas pakeistumėte be jokių priekaištų, tuomet į autoservisą važiuoti jums nėra jokio tikslo. Visgi, jeigu nusprendėte montuoti padangas tik todėl, kad mokomieji įrašai internete jūsų nuomone tiksliai parodė, kaip tai padaryti, tuomet turime perspėti – tai rizikinga. Deja, bet padangų montavimas nėra toks paprastas, kaip atrodo. Todėl, jeigu norite, kad padangos būtų sumontuotos kokybiškai, jokių būdu nemontuokite savarankiškai, jeigu neturite patirties.

Kas nutiks, jeigu padangos bus neteisingai sumontuotos?

Montuoti padangas savarankiškai nepatariama dėl kelių priežasčių. Visų pirma, rizika, kad jos bus sumontuotos neteisingai. Tokiu atveju greičiausiai reikės susidurti su keliais nemalonumais. Dažniausias – teks keisti padangas. Deja, bet neteisingai sumontavus padangas teks keisti jas kur kas greičiau, nei reikėtų įprastai. Dėl to, jeigu nenorite jų keisti vos po kelių mėnesių, skirkite pinigų profesionaliam padangų montavimui. Kitas dalykas – rizika kelyje. Deja, bet nesaugu važiuoti su neteisingai sumontuotomis padangomis.